Вшанування пам`яти героя
IMG_6919

Незабаром очікуємо в холлі 18 корпусу НТУУ”КПІ” відкриття пам`ятної дошки студенту  ФІОТ Сергію Бондареву, який загинув на Майдані 18 лютого 2014 року. Наприкінці минулого тижня тривала підготовча робота.

Continue Reading →

…Більше, ніж символ!
klip

В очікувані Дня Незалежності поздоровляємо НТУУ”КПІ” з вдалим кліпом та бажаємо, щоб ніколи в реальності коридор 1 корпусу не довелося б задіяти, як  шпиталь! Ролік було оприлюднено сьогодні офіційними акаунтами Петро Порошенко.

Continue Reading →

“З любов`ю до України”
IMG_6136

Щойно під 18-м корпусом КПІ відбувся невеличкий благодійний ярмарок, кошти від якого підуть на допомогу дітям, постраждалим від подій на сході України, та пораненим. О 17 годині 28 травня очікується також благодійний концерт в ЦКіМ НТУУ «КПІ» Ці заходи проводяться в рамках акції “З любов`ю до України”,  з ініціативи факультету лінгвістики з нагоди його 20-річчя ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!  

Continue Reading →

Щодо зв`язку в зоні АТО

Цікава інформація від людини з АТО. Розповідав про засоби зв`язку. Росіяни слухають та пеленгують все, що виходить у ефір. Станцій із маскіраторами мовлення не вистачає, але іноді допомагає те, що спочатку сприймається, як анекдот. Коли інформація дуже швидко застаріває і п”ятнадцять-двадцять хвилин вирішують справу, врятувати може використання… української мови. У них є достатня кількість перекладачів з англійської і, навіть, китайської. А про українську вони весь час думали, що це взагалі не мова. Мовляв, “когда я слушаю Вєрку Сєрдючку мнє всьо понятно”. І коли такий “спец” чує у навушниках розмову хлопця з Умані та дядька із Закарпаття, то тріск шаблону чути навіть по цей бік кородону. Спілкуйтеся українською! @Gennadij Titov https://www.facebook.com/BanderivskaChupakabra/posts/324611117709919?fref=nf

Continue Reading →

Особливості перегляду новин

Доброго часу доби,  шановні відвідувачі! Публікації відображаються на головній сторінці сайту в стислому вигляді.  Щоб побачити будь-яку новину або звіт  повністю,  натисніть на  заголовок, текст, або зображення,  що передує тексту (якщо воно є). Щоб повернутися з будь-якої сторінки чи публікації на початок сайту, натисніть на його верхній заголовок (ВОЛОНТЕРСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН КПІ)

Continue Reading →