Ініціатива Міносвіти

Освіта_дляЗахісників

Завантажити цей постер у максимальній якості, 300 dpi

До уваги учасників Євромайдану й Антитерористичної операції, які мають обмежені фізичні можливості!

У цій війні за українську незалежність значна кількість захисників зазнали непоправних травм для здоров’я, що обмежують їхні фізичні можливості. Вони вже не зможуть повернутися у військовий стрій чи на попереднє місце роботи. Проте ці люди хочуть і надалі бути активними громадянами українського суспільства, зокрема, продовжуючи навчання та займаючись професійною діяльністю.

Міністерство освіти і науки України, Центр освітнього моніторингу та Євромайдан SOS розпочинають спільну ініціативу допомоги українським захисникам з інвалідністю, які були учасниками Євромайдану й АТО. Ця ініціатива спрямована на допомогу навчатися або перекваліфікуватися в інший фах, що не вимагає спеціального фізичного навантаження. Йдеться про можливість здобути освіту в різних галузях, передусім з інформаційних технологій, права, педагогіки. Перекваліфікація відбуватиметься в рамках спеціальних груп підготовчого відділення та університетських груп.

Перший крок до реалізації можливості вчитися – надіслати інформацію про себе (ім’я, прізвище, перша освіта), а також контактні дані (телефон, електронна пошта) на адресу цієї електронної скриньки: centromonitor@gmail.com.

Слава Україні!

http://www.mon.gov.ua/ua/messages/37410-do-uvagi-uchasnikiv-evromaydanu-y-antiteroristichnoyi-operatsiyi,-yaki-mayut-obmegeeni-fizichni-mogelivosti 

Або зателефонувати за номерами:

068-778-72-25
063-336-69-51
066-293-37-17

Post Categories: Новини