ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Дюсов Владислав Романович, студент ФСП

Співчуття від НТУУ”КПІ”

З глибоким сумом повідомляємо про загибель під час виконання бойового завдання на Сході України студента факультету соціології і права НТУУ «КПІ» 21 – річного бійця полку «Азов» Владислава Дюсова.

Владислав Дюсов загинув 30 травня, захищаючи селище Широкине. Він відстоював справедливість під час Революції Гідності на Майдані. Коли розпочалася війна, поїхав захищати Донбас. Був бійцем добровольчого батальйону «ОУН». Практично не залишав передової. Захищав з хлопцями Піски під час найгарячіших обстрілів. У складі полку особливого призначення «Азов» воював лише місяць.

Висловлюємо глибокі співчуття батькам, рідним, друзям і бойовим побратимам Владислава Дюсова.

Вічна пам’ять, вічна слава герою!

Співчуття від Батальйону спеціального призначення “Азов”

УНАСЛІДОК ВАЖКОГО ПОРАНЕННЯ ЗАГИНУВ БОЄЦЬ ПОЛКУ АЗОВ ДЮШЕС

30 травня, захищаючи селище Широкине, загинув кращий та мужній син України – 21-річний боєць полку АЗОВ Дюсов Владислав Романович, позивний – Дюшес.
У складі полку вiн воював лише місяць. Раніше був бійцем батальйону ОУН. З хлопцями захищали Піски під час найгарячіших обстрілів.

Вiд початку неспокійних часів в Україні Дюшес завжди був на передовій. Безстрашно воював на Майдані, відстоював позицію українців під час Революції Гідності. Коли почалася війна, зібрав речі та поїхав захищати Донбас.

Безстрашний і хоробрий воїн Дюшес (уродженець міста Могилів-Подільський, що на Вінниччині) був взірцем для побратимів – ніколи не кидав товаришів у біді, переймався їхнiми проблемами і завжди у будь-яких ситуаціях допомагав бойовим друзям. Був відданим та чесним.

Побратими загиблого кажуть: “21-річний Дюшес був занадто добрим для війни. Але занадто хоробрий для мирного життя. За його спиною революція, Піски і Широкине. Зараз Дюсич набуває нової форми життя – у свідомості знайомих і друзів”.

Побратиме, ми завжди будемо пам’ятати твій героїчний подвиг. Ти загинув смертю хоробрих. НЕ ЗАБУДЕМО, ПОМСТИМОСЯ!

СЛАВА ГЕРОЮ!

“Ми зробили це фото за день до смерті Владислава для викладачів, які завжди підтримували та розуміли нас у ті часи, коли треба було пожертвувати безтурботними студентськими роками і захищати нашу країну на східному фронті.

Ми разом збиралися їхати на державний іспит, але не судилося. Просто хочеться сказати, що для нас підтримка тих, хто любить рідну країну, була життєво важливо.” – Гризло, побратим “азовця” Дюшеса, що загинув 30 травня 2015 року, захищаючи нас від російського окупанта у селищі Широкине.

Post Categories: Новини
Tags: , , , ,