ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сергій Бондарєв,  програміст GlobalLogic, студент-заочник ФІОТ, кафедра АУТС

Сергій Бондарев, програміст GlobalLogic, студент ФІОТ

 

Студент заочного відділення кафедри АУТС  факультету інформатики та обчислювальної техніки.

Загинув Сергій вночі з 18 на 19 лютого 2014 року від чотирьох кульових поранень в груди, плече і шию під час штурму силовиків біля Будинку профспілок. Звістку про страшну втрату родина отримала лише два дні по тому.

Сергій залишив дружину Світлану, з якою вони чекали свого первістка – на момент його загибелі жінка була на сьомому місяці вагітності. Світлана згадує про свого чоловіка: «Сергій був для мене одночасно прекрасним люблячим чоловіком, вірним другом, мудрим наставником і надійним партнером, з яким можна було упевнено і спокійно крокувати по життю, долаючи усі перешкоди і радіючи кожному дню. Його світлий образ i щира усмішка завжди житимуть в наших серцях!»

Сергію Бондареву було 32 роки…

 

Юрій Поправко, студент ФСП

Юрій Поправка, студент ФСП

Студент другого курсу  факультету соціології і права;  навчався заочно та працював у банку. Активіст Євромайдану (серед друзів знаний як «Патріот»)

Юрій разом із друзями поїхав до своєї дівчини до Харкова 16 квітня 2014 року, після цього з ним не було зв’язку. Дівчина Юрія, Даша, яка навчається в Харкові, розповіла, що він приїхав до неї з друзями, а наступного дня поїхав невідомо куди. Разом з Юрієм Дяковським та ще трьома товаришами відправився до Слов’янська. 16 квітня їх помітили, але пропустили в пастку між двома блокпостами та почали оточувати. 17 квітня по обіді Юрій потрапив у полон терористів. 22 квітня його тіло було знайдено в річці Казенний Торець біля смт Райгородок Донецької області з ознаками насильницької смерті разом із тілом Володимира Рибака. 28 квітня 2014 року закатованого студента провели в останню путь. Поховали юнака у рідному селі.

 

Андрій Віталійович Єременко, науковий співробітник ФЕЛ

Андрій Віталійович Єременко, науковий співробітник ФЕЛ

Науковий співробітник факультету електроніки, загинув 21 серпня 2014 року в зоні проведення АТО за волю і незалежність України смертю хоробрих.

Прощання і відспівування покійного відбулося в міжконфесійному Храмі Святителя Миколи Чудотворця.

 

Юрій Іванович Артюх, студент ММІ

Юрій Іванович Артюх, студент ММІ

Студент 2-го курсу заочного відделення кафедри технології машинобудування Механіко-машинобудівного інституту, справжній патріот, вірний товариш, добра та світла людина – боєць 12 батальйону територіальної самооборони.

Загинув 2 вересня 2014 року в зоні проведення АТО за волю і незалежність України смертю хоробрих.

Владислав Романович Дюсов, студент ФСП

Владислав Романович Дюсов, студент ФСП

30 травня 2015 року, захищаючи селище Широкине, загинув кращий та мужній син України – 21-річний боєць полку АЗОВ Дюсов Владислав Романович, позивний – Дюшес.
У складі полку вiн воював лише місяць. Раніше був бійцем батальйону ОУН. З хлопцями захищав Піски під час найгарячіших обстрілів.

Вiд початку неспокійних часів в Україні Дюшес завжди був на передовій. Безстрашно воював на Майдані, відстоював позицію українців під час Революції Гідності. Коли почалася війна, зібрав речі та поїхав захищати Донбас.

Безстрашний і хоробрий воїн Дюшес (уродженець міста Могилів-Подільський, що на Вінниччині) був взірцем для побратимів – ніколи не кидав товаришів у біді, переймався їхнiми проблемами і завжди у будь-яких ситуаціях допомагав бойовим друзям. Був відданим та чесним.

Побратими загиблого кажуть: “21-річний Дюшес був занадто добрим для війни. Але занадто хоробрий для мирного життя. За його спиною революція, Піски і Широкине. Зараз Дюсич набуває нової форми життя – у свідомості знайомих і друзів”.

Побратиме, ми завжди будемо пам’ятати твій героїчний подвиг. Ти загинув смертю хоробрих. НЕ ЗАБУДЕМО, ПОМСТИМОСЯ!