ПРО НАС

За ініциативою ректора НТУУ «КПІ» М.З. Згуровського створено доброчинну організацію «Волонтерський батальйон КПІ» для здійснення допомоги війсковим, пораненим та сім’ям співробітників КПІ, загиблих в АТО.

Установчі збори волонтерського батальйону НТУУ «КПІ»

9 вересня 2014 року відбулися установчі збори волонтерського батальйону НТУУ «КПІ». На зборах були присутні представники інститутів, факультетів, профсоюзу і студентської ради НТУУ «КПІ».

         Збори обрали штаб у такому складі:

Голова – Степан Олександрович Кудря, д-р техн. наук, проф.

Заступник з організаційних питань – Бєляєва Олена Миколаївна, провідний інженер.

Напрями діяльності

 Збори волонтерського батальйону ухвалили такі напрями діяльності:

  • збір  коштів на потреби війскових;

  • допомога війсковій частині, яка перебуває в зоні АТО:

1. Обмундирування (бушлати, непромокальні костюми, термобілизна, тощо)

2. Товари побутового призначення (палатки, спальники, лопати, посуд тощо)

3.  Нелетальне війскове спорядження (каски кевларові, бронежилети, наколінники тактичні, рукавици тактичні, біноклі, дальномери, тощо)

4. Індивідуальні медичні набори для бійців.

  • Допомога пораненим бійцям, що перебувають на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному центру «Головний військовий клінічний госпіталь», місто Київ ;
  •  допомога сім’ям загиблих студентів і співробітників КПІ.
Організація діяльності

Збір коштів на факультетах проводиться уповноваженою факультетом особою – членом волонтерського батальйону НТУУ «КПІ», яка надає інформацію штабу. На зібрані кошти купуються речі за запитом бійців підшефной війсковій частини із зони АТО, які передаватимуться безпосередньо військовим співробітниками КПІ. Для підтримки бойового духу бійців, кожний факультет додає до відправлених речей листівку від співробітників та студентів із словами підтримки, вдячності, тощо.

Допомога пораненим бійцям та госпіталю
  • у разі потреби надавати необхідну допомогу пораненим у бойових діях за погодженням з керівництвом та адміністрациєю інститутів та факультетів. Для цього створюється база співробітників і студентів, які бажають та можуть брати участь у цій діяльності.
  • у сприянні в отриманні освіти бійців, що не можуть через отримані поранення повернутись в лави армії.
  • матеріально-технична допомога у забезпеченні функціонування відділень госпіталю.
         Волонтерський батальйон складає списки родин бійців –

співробітників і студентів НТУУ «КПІ», що загинули у зоні АТО і під час подій на Майдані, та дізнається про потреби кожної родини і вирішує питання допомоги.